BMWfriends.gr

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
BMWfriends.gr

Είμαστε στον αέρα!

Είμαστε στον αέρα!

    on the road ....

    Αριάδνη
    Αριάδνη


    Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Points : 5398
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2009
    Τόπος : Ελλάδα-Ελβετία-Ιταλία-Γερμανία

    on the road .... Empty on the road ....

    Δημοσίευση  Αριάδνη Δευ Δεκ 21, 2009 9:58 pm

    Μέχρι να μου φτιάξετε την ενότητα γενικά κι αόριστα θα κάνω κατάχρησή του χώρου ....
    (εκμεταλλεύομαι και τις γνωριμίες στο φόρουμ )χαχχαχαχα

    on the road ....
    πάντα μου άρεσαν τα ταξίδια ... από παιδί στους δρόμους,τις πίστες , στα λιμάνια και τα αεροπλάνα .... ,
    αλλα πιο πολύ οι δρόμοι .... ο μπαμπας ή ο θείος στο τιμόνι ....και φύγαμε εξωτερικό...
    και τώρα μια δουλειά που ενώ δεν έχει τις προδιαγραφές για ταξίδια τα έφερα απο εδω τα έφερα απο εκεί ....
    και τους τελευταίους μήνες ... φορτώνω μπαγκάζια και πάω ....πάω παω ....!!!

    Ο Γερμανοί λοιπόν αγαπούν πολυ τα αυτοκίνητα τους (δεν σας λέω και κάτι καινούριο θα μου πεις ...)
    αγάπη για το αμάξι σε όλες του τις διαστάσεις-παραμέτρους ....και μια autobahn που σε κάνει να λυπάσια που δεν ζείς μόνιμα εκεί ....!

    Με αφορμή αυτό το φόρουμ ήθελα απλα να σας θυμίσω οτι αγαπούμε όλοι το αμάξι μας πιστεύω ...όποιο κι αν είναι αυτό γιατί πιστεύω μας χαρίζει κατι απίθανο ...ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΆ ΦΥΓΉΣ ΜΑΣ ... παιχνίδι , απόλαυση ... χαρα ....ότι αμαξι επιμένω κι αν έχουμε !
    είχα την χαρα και την τυχη στην ζωή μου να οδηγήσω πολλα
    datsun
    porscha
    bmw
    nissan
    ford
    alpha romeo....
    αλλα στο τελευταίο μου ταξίδι , με λίγες ατυχίες στα πάτρια εδάφη να με περιμένουν εν αγωνίος να τις διευθετήσω ...
    λίγο το οτι μου είχαν νοικιάσει ενα καλο αμάξι στο ταξίδι ..
    συνειδητοποίησα ενα πράγμα ... :
    ολα αυτα τα αμάξια μου έδιναν μια μεγάλη χαρά
    την χαρα του :...
    είμαι στο αμαξι μου με αυτούς που αγαπω και παω ....!
    αν λοιπόν είμαστε καπου που δεν μας εκφράζει (απο όλες τις απόψεις ... )
    έχουμε παντα την χαρα και την δυνατότητα να πατήσουμε ενα ....Χ στο παραθυρο και να παρουμε το αμαξι μας
    και να παμε ... !
    Σας ζητώ συγνώμη για το ρομαντικό του threead .... ελπίζω να μην μου την πεσετε !!!
    καλές βόλτες παιδιά και καλή τύχη σε όλους !

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Σεπ 19, 2024 8:01 pm